תערוכת "סודות הים" בחווידע

תערוכת "סודות הים" בחווידע
 
איך מוצאים אוצרות בלב ים, מה מוצאים בתוך ספינה טרופה, מי חי במים הרדודים ומה מסתתר במצולות? הכל בתערוכה חדשה המיועדת לכל המשפחה
 
בחווידע מבית פרח מוצגת בימים אלה תערוכת "סודות הים" אשר מגיעה מגן המדע של מכון דוידסון ברחובות. התערוכה מיועדת לכל המשפחה ומציעה מבט מעמיק אל העולם התת-ימי ואל יחסי הגומלין של בני האדם עם עולם הים. המבקרים יבחינו בשני עולמות: המים הרדודים והמים העמוקים.
 
בעולם המים הרדודים ייחשפו המבקרים לחי ולצומח בחלקים החמים והמוארים של הים, ובעולם המים העמוקים יקבלו הצצה לנקיקים שעומקם מגיע עד ל-11 ק"מ. בנוסף, מוצגת בתערוכה ספינה טרופה שלא עמדה בכוחו העצום של הים. כל מוצג מלווה בסיפור ובהסבר מדעי מעמיק על סודות הים הנסתרים ביותר.
 
בחווידע פועלות שלוש תלמידות תיכון במסגרת מחויבות אישית. התלמידות מסייעות רבות למדריכי החווידע בפעילות המדעית ונחשפות למדעים מזווית קצת אחרת.
 
התערוכה פתוחה לקהל הרחב החל מחודש מאי מדי יום ג' בין השעות 16:30-19:00. בנוסף לתערוכה יהיו פתוחים כל חדרי התצוגה בחווידע לקהל הרחב ובמעבדות תתקיימנה פעילות מדעית ויצירתית לילדים.
 
עלות הביקור: 15 שקל לילד בגיל 4-12. הורים מלווים ללא תשלום.
 
כמו כן, בחווידע מזמינים את הילדים להשתתף בחוג טבע וסביבה המתקיים מדי יום ראשון בין השעות 16:00-18:00 בהנחייתו של חנן גרוס בשן, מדריך בחווה החקלאית. החוג ללא עלות ומיועד לילדים בגילאים 7-12.
 
 
 
 
 
 

תאריך עדכון: 02/05/2018