משפחות להן ילדים עם צרכים מיוחדים מבלות במתחם 'גן העיר'

תאריך עדכון: 28/08/2018
משפחות להן ילדים עם צרכים מיוחדים מבלות במתחם 'גן העיר':
 
ביום ב' האחרון, 20/08/2018 התקיים אירוע הפנינג למשפחות- במסגרת המרכז למשפחות כרמיאל. המרכז  למשפחות כרמיאל, נותן מענה למשפחות להן ילדים וצעירים עם צרכים מיוחדים, בגילאי לידה עד 25, לכלל המשפחה.
 
כ- 120 משתתפים, הורים וילדים התכנסו  בבית הקפה "קקאו", לשעה וחצי של הנאה- עם קפה ומאפה להורים ושתייה קלה וגלידה לילדים. מפגש זה איפשר להורים ולילדים להכיר משפחות נוספות בעיר ולהרחיב את מעגלי ההכרות והרשתות החברתיות שלהם.
 
על מנת לאפשר להורים הנאה ושיח, פעלו בהתנדבות סטודנטים מ "כפר איילים" ובני נוער ממועדון הנוער "להתחיל מחדש" בליווי של רפי לוזון מנהל המועדון. המתנדבים הפעילו את הילדים בגן השעשועים הסמוך, במשחקי כדור, בועות סבון ודפי צביעה.
 
בתום פעילות זו, נכנסו כל המשתתפים לקולנוע 'פרימיום' שבמתחם, להקרנה פרטית של הסרט "משפחת סופר על 2", סרט מדובב+ כתוביות. גם בהקרנה פונקו המשתתפים ונהנו מפופקורן אישי ושתייה.
 
בתום האירוע, המשפחות בירכו והודו על החוויה המהנה עבורם ועבור ילדיהם, ציינו כי זה מאפשר להם להכיר עוד משפחות ולהגדיל את מעגלי השייכות שלהם ושל ילדיהם. כמו כן הביעו תקווה  שיתקיימו עוד אירועים להמשך הבניית קהילת המשפחות וביסוסה.
אפרת חן בר און, עו"ס ומתכללת המרכז למשפחות כרמיאל, בירכה את המשפחות שהגיעו לאירוע  והזמינה את ההורים לקחת חלק פעיל, משמעותי ומשפיע בהמשך הפעילות ובבניית המרכז, תכניו ואופיו.
 
ניתן ליצור קשר 049088128 או במייל Efrat_hb@karmiel.muni.il